Zapraszamy do fotorelacji z pleneru jaki początkiem lutego zorganizowaliśmy w zaprzyjaźnionej Chacie nad Wisłokiem w Wisłoku Wielkim. Dziękujemy serdecznie gospodarzom za gościnę i jak zwykle rewelacyjną pogodę (nie wiemy jak to robicie) :).
[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/114396817731849723098/albumid/6117543500351974609?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]
Niedługo pokażemy także efekty naszych wędrówek po okolicy.