Mariusz Baran “40+” w Galerii Nierzeczywistej

Zapraszamy serdecznie na wystawę fotografii Mariusza Barana “40+”, której wernisaż odbędzie się w piątek 23 października o godzinie 18:00 w Galerii Nierzeczywistej RSF przy ul. Jana Matejki 10 w Rzeszowie.

Plakat wystawy

 

40+” to indywidualny, spontaniczny projekt fotograficzny. Powstał, aby pokazać, jak mówi jedna z bohaterek dokumentu, “nieco starsze dziewczyny”, ich nietuzinkowe hobby, zainteresowania, pracę … Każda z nich jest indywidualistką, łączy je radość życia, entuzjazm, odwaga i … wiek. Stąd pomysł na tytuł wystawy i zbiór czterdziestu prac przedstawiających kobiety w wieku 40-50 lat. Pozornie zwykłe, a w rzeczywistości niezwykłe kobiety, które w szarej codzienności znajdują czas, aby rozwijać swoje pasje.

Mariusz Baran – z zawodu nauczyciel informatyk, szkoleniowiec, wykładowca fotografii reklamowej. Organizator warsztatów, wystaw i konkursów fotografii dla młodzieży i dorosłych. Juror konkursów fotograficznych podczas Rzeszowskich Dni Kultury Szkolnej. Od 2008 r. związany z Rzeszowskim Stowarzyszeniem Fotograficznym. Jego ulubione tematy fotografii to portret, moda, beauty. Jak twierdzi, “fotografuje bo lubi”.

 

autor A3 Malgorzata
fot. Mariusz Baran

MalgorzataSz
fot. Mariusz Baran Maria
fot. Mariusz Baran

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.