Wystawy plenerowe w Rzeszowie

“Czas, ludzie, wydarzenia” Gazety Wyborczej, “Tak zmienia się Rzeszów” oraz wystawa pokonkursowa “Nowe w Rzeszowie” Galerii Fotografii Miasta Rzeszowa to trzy wystawy plenerowe, które można oglądać na ulicy Grunwaldzkiej oraz na Rynku w Rzeszowie.

Nie mogło oczywiście zabraknąć na nich prac kolegów ze Stowarzyszenia.

Na wystawie powarsztatowej Gazety Wyborczej – “Czas, ludzie, wydarzenia” na ul. Grunwaldzkiej wiszą zdjęcia Grzegorza Kobiernika oraz Marcina Lurańca – praca Grześka tak się komuś spodobała, że zabrał sobie ją do domu, zostawiając strzępy jednej z plansz na której wystawione zostały prace.

“Zobacz jak zmienia się Rzeszów” to nowy projekt Galerii Fotografii Miasta Rzeszowa w którym znalazły się zdjęcia Tomasza Kudasika, Jana Szczepańskiego oraz Piotra Krupy – wystawa do obejrzenia także na ul. Grunwaldzkiej.

Na rynku pod Ratuszem znajduje się wystawa pokonkursowa “Nowe w Rzeszowie”, na której można zobaczyć prace Grzegorza Kobiernika i Sławomira Fornala nagrodzone dwiema pierwszymi nagrodami w konkursie oraz zdjęcia Piotra Krupy, Rafała Orłowskiego i Marcina Lurańca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.