Nowy numer Digital Camera Polska

Na rynku dostępne jest już 3 wydanie polskiej edycji brytyjskiego magazynu fotograficznego Digital Camera.

Najnowsze wydanie DCP to przede wszystkim wielkie wywiady: z fotoreporterem Wojtkiem Grzędzińskim, laureatem prestiżowych nagród fotograficznych (min.: World Press Photo 2010, Grand Press Photo 2010), Robertem Yagerem, który ostatnie 18 lat poświęcił fotografowaniu gangów Los Angeles oraz Eamonnem McCabe, najbardziej utytułowanym fotoreporterem sportowym i wieloletnim szefem działu foto Guardiana.

Ponadto prawie 40 stron tekstów poradnikowych, Szkoła Photoshopa, test porównawczy 5 zaawansowanych lustrzanek i 6 zewnętrznych lamp błyskowych, przegląd najciekawszych premier jesieni i przewodnik po rynkowych nowościach.

Jak co miesiąc redakcja DCP nagradza również najlepsze zdjęcie spośród prac nadesłanych przez czytelników polskiej edycji czasopisma. W dedykowanym dziale HotShot, na 10 stronach, zdjęcia naszych czytelników publikowane są obok inspirujących prac pochodzących od fanów Digital Camera z całego świata.

Trzeci numer miesięcznika Digital Camera Polska dostępny jest w kioskach wszystkich sieci kolporterskich na terenie całego kraju. Czasopismo można też zamówić przez internet na stronie www.ulubionykiosk.pl (przesyłka gratis!). W związku z ogromnym zainteresowaniem jakim cieszyły się poprzednie wydania, grudniowy numer ukazał się w zwiększonym nakładzie 25 tys. egzemplarzy.

Miesięcznik Digital Camera Polska wydawany jest na licencji brytyjskiego wydawnictwa Future przez firmę AVT-Korporacja Sp. o.o..

www.digitalcamerapolska.pl
www.facebook.com/digitalcamerapolska
www.ulubionykiosk.pl

Informacje o AVT Korporacja

Wydawnictwo AVT- Korporacja Sp. z o. o. Działa od 1992 roku. Specjalizuje się w czasopismach oraz informatorach poradnikowych: specjalistycznych i popularno – naukowych dla czyteleników o wyraźnie określonych zainteresowaniach: hobbistów i profesjonalistów. Portfolio AVT liczy łącznie ponad 20 tytułów regularnych, grupujących się w czterech segmentach tematycznych: Budownictwo i wnętrza, Elektronika i automatyka, Muzyka i dźwięk oraz Technika i Edukacja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.