IX Podkarpackie Konfrontacje Fotograficzne

Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie zaprasza koła, kluby i grupy fotograficzne działające na Podkarpaciu do udziału w IX Podkarpackich Konfrontacji Fotograficznych organizowanych pod patronatem Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej i Marszałka Województwa Podkarpackiego.

Ekspozycja z udziałem fotografików naszego regionu będzie prezentować dorobek twórczy Podkarpacia a Konfrontacje to kolejna okazja porównania umiejętności artystów fotografii i miłośników tej dyscypliny sztuki.

Prosimy o dostarczenie prac fotograficznych do 10 marca br. (na adres WDK w Rzeszowie) z informacją opisującą działalność grupy.
Fotografie mogą być wykonane w dowolnej technice i na dowolny temat a dla grup prezentujących swój dorobek dysponujemy miejscem na pięciu planszach formatu 70 x 100 cm.
Ubiegłoroczna ekspozycja liczyła ponad 250 prac i wykonana była przez 118 fotografików z 22 podkarpackich kół, klubów i stowarzyszeń artystycznych.

Zapraszając do wzięcia udziału w Konfrontacjach informujemy, że wernisaż planowany jest w Galerii WDK 22 marca 2011 r. (wtorek) o godz. 18:00

Szczegółowych informacji nt. Konfrontacji udziela Adam Kus, tel. 17 853 52 57 w. 29 – e-mail: wdk2@podkarpackie.pl

źródło – hej.rzeszow.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.