Plener na Słowacji

W dniach 7 – 9 października 2011 r.  miał miejsce Międzynarodowy Plener Fotograficznych  „Na winnej ścieżce”, zorganizowany przez Regionalne Centrum Kultury w Koszycach .

Plener odbywał się na terenie „Słowackiego Tokaju”. Odwiedziliśmy takie miejscowości jak  Bara, Čerhov, Černochov, Malá Tŕňa, Slovenské Nové Mesto, Veľká Tŕňa, Viničky. Zwiedzaliśmy i robiliśmy zdjęcia w winnicach . Fotografowaliśmy urządzenia do produkcji wina, piwnice i piwniczki, w których składowane jest wyborne tokajskie wino, a także malowniczo położone uprawy winorośli.

W plenerze uczestniczyli członkowie fotoklubów ze Słowacji: Fotoklub Nova oraz Stowarzyszenia Koszyckich Fotografów K-91. Przedstawicielami Polski był p. Wacław Turek oraz Łukasz Kozłowski  z Krosna, którzy reprezentowali Krośnieński Fotoklub przy Regionalne Centrum Pogranicza oraz Agnieszka Szafirska z Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego. W plenerze uczestniczył również Włodimir Norba  z Ukrainy.

Po plenerze zostanie zorganizowana wystawa, która odwiedzać będzie Słowację. Najlepsze zdjęcia zostaną również  pokazane na ekspozycji w Brukseli.

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos


Zdjęcia Agnieszki Szafirskiej z pleneru

One thought on “Plener na Słowacji”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.