Rzeszów stolicą polskich podróżników!

Już tylko tydzień dzieli nas od kolejnej, czwartej edycji Podkarpackiego Kalejdoskopu Podróżniczego! W dniach 16-18 listopada 2012 roku zapraszamy do Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie.

W tegorocznym Kalejdoskopowym programie odnajdziemy prelekcje zarówno pasjonatów podróży z długoletnim „stażem” jak i młodych odkrywców. Swój udział w festiwalu potwierdzili m.in. zdobywca Korony Himalajów i Karakorum – Krzysztof Wielicki, najmłodsza Polka, która samotnie opłynęła kulę ziemską – Marta Sziłajtis-Obiegło oraz człowiek, który – dosłownie – obiegł świat – Piotr Kuryło, laureat tegorocznego Kolosa!
Oprócz spotkań z zaproszonymi gośćmi odbędą się także projekcje filmów podróżniczych i ogólnopolska premiera książki autorów bloga Paragon z podróży – Bartka Szaro i Patryka Świątka –pt. “Paragon z podróży. Poradnik taniego podróżowania” (autorzy to także laureaci nagrody Blog Roku 2011 Onet.pl).
W ramach wydarzeń towarzyszących zaplanowane są także konsultacje medyczne dla podróżujących, cieszące się sporym zainteresowaniem w latach ubiegłych, liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami od Partnerów i Sponsorów Festiwalu oraz promocje książek podróżniczych przygotowane przez Wydawnictwo Bezdroża.
Szczegółowe informacje na temat tegorocznej edycji festiwalu, programu, gości oraz poszczególnych prelekcji, biletów wstępu (20 zł – 1 dzień, 30 zł – karnet 2-dniowy) oraz zasad mailowej rezerwacji biletów miejsc znajdują się na stronie internetowej Podkarpackiego Kalejdoskopu Podróżniczego: www.kalejdoskoppodrozniczy.pl oraz na profilu Facebook pod adresem: www.facebook.com/KalejdoskopPodrozniczy

Szczegółowy program festiwalu (program imprezy w pliku pdf oraz w docx).

Program Festiwalu w pdf

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.