Konkurs fotograficzny "Studencki wymiar kultury"

Studencki Wymiar Kultury to konkurs utworzony w ramach Tygodnia Nauka i Kultura Przodem organizowanego przy okazji XXI Rzeszowskich Juwenaliów, jest on skierowany do wszystkich – studentów, uczniów, osób pracujących i starszych – do każdego, którego pasją jest fotografia!

Organizatorem konkursu jest Komitet Organizacyjny Tygodnia Kultura i Nauka Przodem, który odbędzie się w ramach XXI Rzeszowskich Juwenaliów w dniach 23-29 kwietnia 2014.

Temat przewodni konkursu to hasło: „Studencki wymiar kultury” – zadaniem uczestników jest zaprezentowanie udziału młodych ludzi w kulturze. Zwycięzcy konkursu zostaną wybrani przez Radę artystyczną Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego oraz Marka Wolana, który jest sponsorem nagrody głównej w konkursie. Oceniana będzie interpretacja tematu i wykonanie fotografii.
Nagrodą główną w konkursie jest darmowy udział w kursie fotograficznym organizowanym przez pana Marka Wolana.

Najlepsze prace konkursowe zostaną wystawione w holu Regionalnego Centrum Dydaktyczno-Administracyjnego i Biblioteczno-Administracyjnego Politechniki Rzeszowskiej (budynek V).

Prace konkursowe wraz ze zeskanowanym oświadczeniem należy przesłać do 13 kwietnia 2014 roku na adres: TKINPRZJ@GMAIL.COM.

więcej szczegółów na stronie wydarzenia na Facebooku

Regulamin konkursu
Strona konkursu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.