Wioska Fantasy w Galerii Nierzeczywistej

Zapraszamy serdecznie w przyszły piątek 28.03.2014r. o godzinie 18:00 do Galerii Nierzeczywistej na wernisaż wystawy fotograficznej “Wioska Fantasy”.

Fotografie przedstawiają “codzienne” życie mieszkańców Wioski Fantasy, która z samego założenia dla zewnętrznego świata może wydawać się niecodzienna. Zdjęcia dokumentują takie momenty jak np. atak na zamek, miejscową gospodę, ćwiczenia strzelania z łuku do tarczy, codzienne prace w wiosce czy wspólne biesiadowanie pod koniec dnia.
Same fotografie nie są w stanie wyrazić tego, co osobista wizyta w wiosce i zwiedzanie jej w towarzystwie rycerzy, elfów, mnicha czy nawet samego Wiedźmina.
Aby poczuć niesamowitą atmosferę tego miejsca w imieniu mieszkańców wioski Rzeszowskie Stowarzyszenie Fotograficzne zaprasza do odwiedzenia Wioski Fantasy w Kuńkowcach koło Przemyśla.

Informacja o autorach:

Mariusz Baran
Interesuje się fotografią studyjną, modową, portretem. Na co dzień nauczyciel, informatyk, szkoleniowiec, nauczyciel fotografii reklamowej, współautor wielu wystaw i warsztatów. Jak twierdzi, “fotografuje, bo lubi”.

Stanisław Karcz
Fotografią zainteresował mnie nieżyjący już tata, pierwszy aparat dostałem na imieniny, była to Smiena 8M. Wykonuję fotografię krajobrazową, przyrodniczą – szczególnie kwiaty, a także portret, reportaż i street foto.

Grzegorz Kobiernik – fotolubitiel

Estera Kulawska
Fotografuje z pasji a czasem zawodu. Pokazuje świat niekoniecznie taki jakim jest, ale takim jak go widzi.

Tomasz Kudasik
Fotografią pasjonuje się od wielu lat. Dzięki niej patrzy na świat inaczej, szukając wyjątkowych kadrów, zauważając dzięki temu więcej niż kiedyś mógł dostrzec. Interesuje się fotografią krajobrazową i przyrodniczą. Od 2009 r. jest członkiem Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego, w którym rozwija swoje umiejętności w dziedzinie fotografii poprzez kontakt z ludźmi zarażonymi tą samą pasją. Na co dzień jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym Politechniki Rzeszowskiej.

Rafał Nowak
Rodowity rzeszowianin. Fotograf z zawodu. Od stycznia 2012 członek Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego. Od stycznia 2013 członek Związku Zawodowego Twórców Kultury. Przydzielony do sekcji Fotografów Artystów. Na co dzień szef działu fotoreporterów na portalu sportowepodkarpacie.pl oraz współpracownik Mediów Regionalnych jak i wielu innych redakcji oraz agencji fotograficznych. W weekendy zajmuje się fotografią ślubną oraz fotografią reporterską. Fotografia towarzyszy mu przez większą część życia.

Jacek Owsiak
Z zawodu i zamiłowania projektant konstrukcji. Fotografia to dla niego hobby, przyjemność, czy w końcu pasja. Fotografią pragnie uchwycić momenty, detale i sytuacje, obok których przechodzimy codziennie nie zwracając na nie uwagi.

Agnieszka Szafirska
W fotografii bliska jest mi tradycja piktorializmu. Lubię także fotograficzne eksperymenty. Fotografia to dla mnie próba wyrażenia mojego sposobu patrzenia na świat i jego odczuwania.

Alicja Wysocka
Fotografia jest moją pasją i oderwaniem od codzienności. Przede wszystkim lubię fotografować ludzi, pokazywać ich emocje, interesuje mnie również fotografia reportażowa.

Artur Wysocki
Projektant mostów z zawodu, fotograf z zamiłowania.
Najbardziej ciągnie go do reportażu, zaraz po tym jest krajobraz i architektura albo odwrotnie.

Patronat medialny objęli:
resinet.pl, błękitna tv, Podkarpacka Strefa Wrażeń, Polskie Radio Rzeszów, TVP Rzeszów, Gazeta Codzienna Nowiny

One thought on “Wioska Fantasy w Galerii Nierzeczywistej”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.