Wernisaż wystawy "Oblicza Podkarpacia w kontekście różnorodności fotograficznej"

Zapraszamy serdecznie na otwarcie wystawy „Oblicza Podkarpacia w kontekście różnorodności fotograficznej”. Wystawa jest podsumowaniem projektu dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.
plakat Oblicza podkarpacia wernisaz_01.jpg

Wernisaż odbędzie się we wtorek 30 września o godz. 18:00 w Centrum Handlowym Millenium Hall ul. Kopisto 1 w Rzeszowie, II piętro.
Fotografie obejmują elementy kultury regionalnej i architektury regionu, przedstawiają typowe miejsca, których doświadczamy codziennie, obiekty artystyczne w przestrzeni publicznej, specyfikę regionu Podkarpacia: położenie, zasoby, potencjały do rozwoju, a także relacje mieszkańców, ich życie, różnorodność miejsc, zachowane elementy kultury i tradycji lub ich zanik z wykorzystaniem metody fotoreportażu, eseju fotograficznego czy wywiadu z użyciem materiału zdjęciowego w technice analogowej, cyfrowej i lotniczej. Autorami zdjęć są studenci rzeszowskich uczelni z Polski i Ukrainy, których łączy wspólna pasja do fotografii. Wystawę można oglądać do końca października, od poniedziałku do niedzieli, w godzinach otwarcia Centrum Kulturalno – Handlowym Millenium Hall oraz w Galerii Nierzeczywistej na ul. Matejki 10 w Rzeszowie.
Serdecznie zapraszamy i polecamy – to warto obejrzeć!
Partnerzy Projektu: Muzeum Okręgowe w Rzeszowie oraz Centrum Kulturalno -Handlowe Millenium Hall
www.obliczapodkarpacia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.