Worldwide Photowak w Rzeszowie – szczegóły spaceru

Równy tydzień dzieli nas od kolejnej edycji międzynarodowego spaceru fotograficznego, który odbędzie się także w Rzeszowie. Zachęcamy wszystkich chętnych – nie mamy ograniczeń jeśli chodzi o uczestników – każdy mający aparat i próbujący swoich sił w fotografii, (aspirujący do czegoś więcej niż pstrykanie zdjęć swojemu kotu) może przyjść i z nami pospacerować.
Oficjalnie dopisywać się do spaceru można nawet do 2 dni po plenerze, czyli jeśli nawet ktoś nie miał zamiaru wziąć udziału w zabawie, a jednak się zjawi, to może się dopisać (pod warunkiem, że będą jeszcze miejsca :)) o tu: tnij.org/wpw2014.

Można także przyjść i pochodzić razem z resztą grupy bez zapisywania, jeśli dla kogoś byłby to problem, rejestracja jest wymagana tylko dla tych, którzy chcą wziąć udział w późniejszym konkursie na najlepsze zdjęcie wykonane podczas spaceru “Worldwide Photowalk” który jednocześnie odbędzie się w tym dniu na całym świecie (na ten moment jest 1050 zgłoszonych spacerów).

Planowana trasa spaceru:
wpw.jpg

Trasę tym razem wyznaczyliśmy śladami “mniej lub bardziej nowoczesnej” architektury w Rzeszowie. Ze względu na ograniczenia czasowe oraz “wytrzymałościowe” uczestników ograniczyliśmy długość drogi do ok 3km, ponieważ zeszłoroczna ponad 5-cio kilometrowa trasa brzegiem Wisłoka była trochę męcząca i duża część uczestników nie dotarła do końca.
W sobotę 11 października o godzinie 15:00 planujemy się spotkać na “tęczowym” moście przy ul. Narutowicza. Stamtąd udamy się w kierunku nowego budynku sądu rejonowego przy ulicy Kustronia, następnie odwiedzimy campus WSPiA oraz URz przy ul. Pigonia. Zakończymy gdzieś około 18:00 w Millenium Hall, gdzie oprócz zdjęć pewnie pójdziemy na jakąś małą pizzę.

Co po plenerze?
Osoby zarejestrowane oficjalnie będą mogły wysłać zdjęcie do konkursu (z każdego pleneru wybierane jest jedno najlepsze, które bierze udział w ogólnoświatowym konkursie).
Znów zaproponujemy stworzenie naszej wspólnej galerii zdjęć plenerowych, którą opublikujemy na stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.