Tomasz Iwaszek "Ku niebu" w Galerii Nierzeczywistej

Zapraszamy w najbliższy piątek 7 listopada o 18:00 do Galerii Nierzeczywistej na wernisaż wystawy fotografii Tomasza Iwaszka “Ku niebu”

A3_small.jpg

Ku niebu – to wystawa retrospektywna pokazująca kawałek … nieba z perspektywy człowieka, który patrzy właśnie na niebo. Za każdym razem z innego miejsca. Niebo, które zawsze wygląda tak samo ale towarzyszące mu otoczenie czyni go za każdym razem inne. Każdy kadr to podróż w inne miejsce, które autor miał okazję odwiedzić na dłużej lub krócej. Pierwsze zdjęcia z tej wystawy powstały jeszcze w latach 90 ub. wieku, kolejne kilka lat później. Robiąc zdjęcia nigdy nie myślałem o stworzeniu jakiegoś cyklu, dopiero po latach zacząłem układać je w całość tworząc historię … KU NIEBU, która nie jest historią skończoną i mam nadzieję, że będzie trwała jak najdłużej.

01.jpg 05.jpg 07 volvo.jpg

Tomasz Iwaszek – rocznik 72, rzeszowianin. Fotograf z zamiłowania i miłośnik podróży, który dobrze się czuje w wielkomiejskich klimatach jak i na pustkowiach. Członek Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego od 2012 r. Na co dzień zajmuje się grafiką w dziale marketingu. Od dzieciństwa wielki miłośnik fotografii, która później przerodziła się w pasję. Przygodę z fotografią zaczynał w szkole podstawowej należąc do sekcji fotografii w Osiedlowym Domu Kultury Gwarek. Była to epoka fotografii analogowej, gdzie pojęcie rozdzielczości matrycy było abstrakcją a fotografią rządziły koreksy, powiększalniki i wywoływacze. W fotografii bardzo lubi ciekawy i wysublimowany przekaz zarówno poprzez grę światła, ciekawą formę i minimalizm. Głownie zajmuje się fotografią krajobrazową i fotografią miejską. Nie stroni od fotografii ślubnej. Na koncie ma kilka wystaw indywidualnych i zbiorowych.

Aktualizacja – fotorelacja z wernisażu

Response code is 404

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.