Mocno poranny plener wiosenny w Dylągówce

Wzorem roku poprzedniego, w okolicach pierwszego dnia wiosny, wspólnie z PGF i RKF znów o nieludzkiej godzinie się zebraliśmy w sobie, by pospacerować z aparatami po łonie budzącej się przyrody, z tradycyjnym zakończeniem w postaci ogniska i pieczenia kiełbasek :). Tym razem, dzięki Sławkowi, gościliśmy w Dylągówce w “zamiejscowej filii RSF”.

Zapraszamy do poplenerowej galerii:
[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/114396817731849723098/albumid/6259235361766922961?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]