Przez dziurkę od – warsztaty fotografii otworkowej

Zapraszamy do udziału w warsztatach fotografii otworkowej “Przez dziurkę od”, które w ramach Europejskiego Stadionu Kultury będziemy realizować w Galerii Nierzeczywistej RSF-u.

Zajęcia warsztatowe prowadzone będą przez Pawła Olearkę.
Łączna liczba godzin zajęć warsztatowych wynosi 6 dla każdej z trzech grup warsztatowych.
Maksymalna liczba osób biorących udział w warsztatach wynosi 30.

Warsztaty odbędą się:
– I grupa dnia 26 czerwca 2015 w godzinach 13.00-19.00,
– II grupa dnia 27 czerwca 2015 w godzinach 11.00-17.00,
– III grupa dnia 28 czerwca 2015 w godzinach 11.00-17.00

Na zajęciach warsztatowych Uczestnicy będą mieli do dyspozycji ciemnię fotograficzną RSF.  Uczestnik warsztatów jest zobowiązany przynieść na warsztaty puszkę metalową po napojach i/lub puszkę po kawie (może być papierowa).

Po warsztatach wybrane zdjęcia zaprezentujemy w formie wystawy oraz katalogu.

Aby wziąć udział w Warsztatach należy:
– przesłać do dnia 21 czerwca 2015 r. do godz. 15:00 wypełniony formularz zgłoszeniowy mailowo na adres warsztaty@rsf.rzeszow.pl. Uczestnik zobowiązany jest do złożenia własnoręcznego podpisu pod oświadczeniem na pierwszych zajęciach warsztatowych;
– wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych Uczestnika Warsztatów do celów przeprowadzenia i zrealizowania Warsztatów.
2. Dostarczenie zgłoszenia, wymienionego w ust. 1 pkt 1, oznacza akceptację przez Uczestnika warunków regulaminu, który dostępny jest na stronie www.rsf.rzeszow.pl.
3. Liczba miejsc w warsztatach jest ograniczona do 30 osób.
4. W przypadku większej liczby chętnych o udziale w Warsztatach decydować będzie kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo w naborze mają członkowie Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego.
5. Osoby zakwalifikowane do udziału w Warsztatach zostaną poinformowane drogą mailową do dnia 22 czerwca 2015 do godziny 24:00.

formularz zgłoszeniowy

Regulamin warsztatów

Ponadto mini warsztaty fotografii otworkowej otwarte dla wszystkich chętnych będą realizowane w dniach 26 i 27 czerwca 2015 w godzinach 13.00 – 18.00 rozpoczęcie o każdej pełnej godzinie. Serdecznie zapraszamy małych i dużych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.