Dziewczyny i limuzyny – efekty sesji zdjęciowej

8 marca 2016r. na rzeszowskim Rynku Portal Rampa – Pokonujemy bariery zorganizował spotkanie integracyjne pn. “Dziewczyny i limuzyny”. Jedną z atrakcji imprezy była otwarta sesja fotograficzna, na którą przybyły Panie w strojach inspirowanych latami od 50. po 70. Sesję udało się zorganizować dzięki wsparciu Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego, którego członkowie z pełnym zaangażowaniem i przy udziale profesjonalnego sprzętu fotograficznego przez trzy godziny uwieczniali stylizacje przybyłych modelek. Dziewczęta i kobiety wykazały się dużą znajomością tematu i zaskoczyły wszystkich pomysłowością w doborze garderoby, utrzymanej w klimacie samochodów retro.

Zabytkowe samochody, które były tłem sesji fotograficznej zostały udostępnione dzięki uprzejmości kolekcjonerów oraz Rzeszowskiego Automobilklubu, który partnerował wydarzeniu. Samochodami, które stanęły na płycie Starego Rynku były: Rolls-Royce Silver Cloud III z 1964 roku, Moskwicz 403 z roku 1964 oraz Syrena 104 rocznik 72.

Zapraszamy do obejrzenia efektów sesji zdjęciowej:
Autorzy fotografii: Damian Bobrowicz,  Wiesław Gargala,  Sławomir Gibała, Tomasz Kudasik  Katarzyna Michno,  Andrzej Potera, Anita Sołonynka,

Response code is 404

I jeszcze raz tak:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.