Wielka wystawa Street Dogs Of Poland w Galerii Nierzeczywistej RSF

WIELKA WYSTAWA FOTOGRAFICZNA “STREET DOGS of POLAND” zawita w lipcu do Rzeszowa.

-www

Zapraszamy serdecznie na kolejną odsłonę Wielkiej Wystawy Fotograficznej „Street Dogs of Poland”, która będzie miała miejsce 1 lipca 2016 roku w Galerii Nierzeczywistej Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego.

Wystawa stanowi podsumowanie 2-go roku istnienia Grupy Fotograficznej “Street Dogs of Poland”. Grupa została założona w styczniu 2014 roku na portalu społecznościowym Facebook. Obecnie skupia ona ponad 4 tys. polskich pasjonatów fotografii ulicznej mieszkających w Polsce, a także w wielu innych zakątkach świata. Także, na tym portalu znajduje się Galeria SdoP- miejsce gdzie regularnie publikowane są najlepsze i najciekawsze prace członków Grupy. Nadrzędnym celem Grupy jest promowanie polskich autorów oraz polskiej fotografii ulicznej. Aktualnie jest to największa polska Grupa Fotograficzna skupiająca pasjonatów tego rodzaju fotografii na portalach społecznościowych. W roku 2015 SDoP zrealizowała pierwszą swoją wystawę fotograficzną “30 wymiarów fotografii ulicznej- rok 2014”, która odbyła się w kilku miastach Polski i spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem, zarówno ze strony autorów jak i oglądających.
Stąd pomysł, by w roku bieżącym kontynuować inicjatywę, przegląd najlepszych prac w formie wystawy, tym razem w szerszej formie.
Na wystawie zaprezentowanych zostanie 57 fotografii, w tym wyselekcjonowanych spośród około 360 fotografii wyróżnionych w roku 2015 tytułem “zdjęcia dnia” Galerii Street Dogs of Poland (i ponad 2 tys. wyróżnionych samą publikacją w Galerii), a także prac honorowych członków Grupy (Chris Niedenthal, Jacek Bonecki, Damian Chrobak). Wiele z prezentowanych prac zostało docenionych w międzynarodowych konkursach fotograficznych. Jest to jedyna w swoim rodzaju okazja do oglądnięcia tak wielu świetnych fotografii wybitnych fotografów w jednej galerii.
Wystawa była prezentowana w tym roku w Gdańsku, Warszawie oraz Bielsku Białej, Rzeszów będzie kolejnym miejscem, gdzie będzie można ją obejrzeć.

Zapraszamy jeszcze raz bardzo serdecznie 1 lipca 2016 r. na uroczysty wernisaż wystawy. Rozpoczęcie o godz.18:00 w Galerii Nierzeczywistej RSF.
Wystawa będzie prezentowana w Rzeszowie od 1 do 21 lipca.

Galeria Street Dogs of Poland na Facebooku: https://www.facebook.com/streetdogsofpoland/
Grupa Street Dogs of Poland: https://www.facebook.com/groups/185448788331858/

Wystawa została objęta honorowym patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa.
logo_rz_pl                 herbRz

Podczas wernisażu o nasze podniebienia będzie dbać jak zwykle restauracja Per Tutti, a partnerem wystawy odpowiedzialnym za wydruk plakatów jest fabryka reklamy www.tpm.com.pl oraz wynajem apartamentów w Zakopanem bystrawoda.pl

pertutti fabryka_reklamybystra-woda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.