Zapraszamy na wernisaż wystawy Katarzyny Michno “Tańcem malowane”

Zapraszamy serdecznie na wernisaż wystawy fotografii Katarzyny Michno “Tańcem malowane”, który odbędzie się w piątek 10 czerwca 2016 roku o godz. 18:00 w Galerii Nierzeczywistej RSF.

plakat Kasiafba

Katarzyna Michno fotografią interesuje się od dawna, od kilku lat zaczęła fotografować „świadomie”. Cały czas szkoli się na różnego rodzaju warsztatach. Od 2 lat jest studentką Akademii Fotografii Dziecięcej, a w zeszłym roku została przyjęta w poczet członków Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego.

„Tańcem malowane” to debiut Katarzyny Michno, która podjęła się trudnej i ambitnej tematyki związanej z pasją dzieci tańczących w zespole tańca ISKIERKA. Dzieci cały swój wolny czas poświęcają pasji, trenując i ucząc się tańca w zespole, osiągają przy tym najwyższe wyniki na różnego rodzaju mistrzostwach i przeglądach w całym kraju i na świecie.
Tańcem malowany jest świat tych młodych tancerzy. W fotoreportażu autorka pokazuje nie sam moment wyjścia na podium, a momenty przed lub tuż po. Jesteśmy na zwykłej próbie tanecznej pełnej wysiłku, ciężkiej pracy i potu. Przenosimy się na zgrupowanie taneczne gdzie zwyczajowo od rana do wieczora przez długie godziny tancerze ćwiczą choreografie. W końcu jesteśmy na mistrzostwach gdzie autorka stara się wyłapać chwile bardzo ulotne i emocjonalne…. Widzimy moment tuż przed wyjściem na scenę pełen obaw i stresu. Widzimy chwile tuż po występie pełen łez i niepokoju, w końcu mamy moment ogłoszenia wyników, gdzie widać łzy szczęścia trenerki i dzieci.

2
fot. Katarzyna Michno

12
fot. Katarzyna Michno

Zapraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.