Worldwide Photowalk Rzeszów 2016 – dziękujemy za wspólny plener

Dziękujemy za wspólne spacerowanie podczas sobotniego pleneru „Worldwide Photowalk Rzeszów”. Jesteśmy naprawdę dumni, że prawie 50 osobom udało się zmobilizować i w sobotnie przedpołudnie robić wspólnie z Policją Podkarpacką zamieszanie na mieście :).

Przypominamy, że najlepsze fotografie zgromadzone podczas tegorocznego spaceru fotograficznego zostaną zaprezentowane na wystawie poplenerowej w Galerii Nierzeczywistej RSF, której wernisaż zaplanowano na 4 listopada 2016 r. oprócz tego najlepsze zdjęcia przedstawiające podkarpacką Policję znajdą się w policyjnym kalendarzu na 2017 rok. Planowana jest również wystawa tych prac w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Fotografowie (fotografki :)), których prace zyskają największe uznanie wśród organizatorów, zostaną zaproszeni na ekskluzywny nocny plener fotograficzny na terenie Rzeszowa, podczas którego planowana jest unikalna inscenizacja policyjna.

Dla osób chcących wziąć udział w międzynarodowym konkursie fotograficznym wymagana jest rejestracja na głównej stronie spaceru Worldwide Photowalk, natomiast by wziąć udział w późniejszej wystawie, wystarczy wysłać zdjęcia zgodnie z zasadami podanymi poniżej.

Terminarz:

  • 14 października – termin przesyłania zdjęć poplenerowych;
  • 14 – 21 października – wybór zdjęć do wystaw i kalendarza przez Jury powołane przez organizatorów;
  • 4 listopada, godzina 18:00 – wernisaż wystawy poplenerowej w Galerii Nierzeczywistej RSF.

Sprawy organizacyjno – techniczne:

  • Zdjęcia muszą być wykonane podczas pleneru WWPW w Rzeszowie w dniu 1 października i godzinach trwania pleneru;
  • Najlepsze prace należy przesłać na adres konkurs@rsf.rzeszow.pl w rozmiarze oryginalnym (umożliwiającym późniejszy wydruk w formacie 30×45), w ilości nieprzekraczającej 6 szt (3 zdjęcia w tematyce ogólnej, 3 zdjęcia w tematyce policyjnej), wraz z wypełnionym i podpisanym formularzem zgłoszeniowym (formularz należy wydrukować, czytelnie wypełnić i odesłać zeskanowany wraz ze zdjęciami);
  • Przesyłający prace, wyraża zgodę na ich późniejszą publikację na stronach Organizatorów, wystawach poplenerowych i kalendarzu policyjnym na rok 2017, wraz z imieniem i nazwiskiem autora (dotyczy to wyłącznie zdjęć wybranych do wystaw i kalendarza)
  • Przesłane prace muszą być wolne od wad prawnych takich jak na przykład naruszenie prawa ochrony wizerunku czy prawa autorskiego. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne naruszenia praw osób trzecich.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.: https://goo.gl/photos/F8MCv82LyZb9XLED9

[peg-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/api/user/114396817731849723098/albumid/6339758355833274977?alt=rss&kind=photo” ]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.