Quadralite Roadshow 2018 w Galerii Nierzeczywistej RSF

RSF, Quadralite Polska oraz Grzegorz S. Malinowski mają przyjemność zaprosić na spotkanie warsztatowo-fotograficzne w ramach Quadralite Road Show w Rzeszowie. Wstęp bezpłatny! W tym dniu będziemy tworzyć subtelne obrazy za pomocą światła, odkryjemy wieloznaczność fotografii, pokażemy jak przekształcać myśli w coś namacalnego, jak za pomocą aparatu tworzyć własną sztukę i swoje opowieści. Odkryjemy wspólnie tajemnicę symbiozy pomiędzy modelem a fotografem, jak bardzo potrzebujemy siebie nawzajem w portrecie.

Grzegorz Malinowski artysta fotograf komercyjny, portecista aktualnie współpracujący między innymi z firmą Inglot. Fotografia dla niego to więcej niż praca, to pasja i sposób na życie. Na co dzień fotografuje ludzi, skupiając się na emocjach i tradycyjnej formie fotografii z wykorzystaniem światła do malowania fotograficznych obrazów. Zdjęcia dla niego to cienkie kartki przestrzeni i czasu na których można zapisywać myśli i emocje. Dużą wagę przykłada do relacji z modelami, skupia się na oddaniu ich osobowości i piękna. Twierdzi także że na każdym ujęciu oprócz osoby potretowanej zostaje też cześć fotografa.

Podczas warsztatów przybliży czym jest marka fotografa, jak przygotować sesję fotograficzną i co najważniejsze jak przy pomocy światła – lamp i modyfikatorów firmy Quadralite kreować spektakularne portrety w studio. Małe grupy warsztatowe zapewnią komfort pracy a piękna i zjawiskowa modelka pozwoli na zdobycie niesamowitych kadrów.

Quadralite (wcześniej Quantuum) od 2007 r. dostarcza profesjonalistom i wszystkim pasjonatom fotografii najlepsze rozwiązania w zakresie studyjnego i plenerowego oświetlenia fotograficznego. W ofercie znajdują się produkty optymalnie łączące wysoką jakość i przystępną cenę.

Będzie też sporo wątków sprzętowych, opowiemy jak skompletować i dobrać sprzęt do studia fotograficznego. Jak na małej przestrzeni stworzyć wygodne i profesjonalne atelier do twórczej pracy. Fotografia to malowanie światłem, my o świetle w fotografii wiemy wszystko i tym wszystkim podzielimy się z Wami na spotkaniu Quadralite Road Show!

Serdecznie zapraszamy!
Rzeszów 13.10.2018,
Galeria Nierzeczywista RSF – Rzeszów, ul. J. Matejki 10,
WSTĘP BEZPŁATNY!

ZAPISY: warsztaty@quadralite.pl
W tytule prosimy wpisać RZESZÓW.
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.