Zaproszenie dla byłych członków RzTF – data wernisażu

Pragniemy poinformować, że uroczysty wernisaż retrospektywnej wystawy byłych członków Rzeszowskiego Towarzystwa Fotograficznego odbędzie się w piątek 11 stycznia o godzinie 18:00 w Galerii Nierzeczywistej RSF.

Prosimy uprzejmie o dostarczanie prac na wystawę najpóźniej do dnia 17 grudnia 2018 roku.

Przypominamy, że w galerii dysponujemy systemem zawieszeń oraz ramami z czarnymi tłami. Każdej osobie chcącej pokazać swoje prace możemy udostępnić ramę 100 x 70 cm lub dwie ramy 50 x 70 cm. Tematyka prac jest dowolna, lecz najlepszym rozwiązaniem byłoby pokazanie oryginalnych fotogramów pochodzących z tamtego okresu.

Zwracamy się z ogromną prośbą o przekazanie zaproszenia byłym członkom RzTF, do których nie udało nam się do tej pory dotrzeć z informacją o  wystawie, lub o przesłanie nam informacji kontaktowych. Zwracamy się również do rodzin nieżyjących już członków RzTF, dysponujących ich zdjęciami o  udostępnienie prac do ekspozycji.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu: e-mail: kontakt@rsf.rzeszow.pl, lub  osobiście w siedzibie RSF – w Galerii Nierzeczywistej, w  poniedziałki od 18 do 21, podczas otwartych spotkań Stowarzyszenia.

Pomysł wystawy jest inicjatywą oddolną, mającą charakter całkowicie niekomercyjny, organizowaną własnym sumptem i staraniem członków Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego, więc za wystawienie prac Stowarzyszenie nie jest w stanie zapłacić należnych twórcom tantiemów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.