Galeria Bezdomna w Nierzeczywistej – ESK 2021

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Galerii Bezdomnej, która odbędzie się w ramach “ESK Wschód Kultury”, w Galerii Nierzeczywistej RSF w Rzeszowie.
Jeśli fotografujesz i chciałbyś pokazać swoją twórczość innym, przynieś swoje prace i się pokaż. Zapraszamy każdego, nie ma znaczenia czy jesteś profesjonalistą, czy amatorem. Razem tworzymy ekspozycję. Przyjdź i pokaż, co robisz. Zasady są proste, sam musisz wybrać zdjęcia które chcesz pokazać, zrobić odbitki lub wydruki i zawiesić je w galerii. Użyj taśmy klejącej, sznurka i innych sposobów, które nie zrujnują pomieszczenia.

GDZIE: Galeria Nierzeczywista, ul. Matejki 10

KIEDY:

  • 25.06 godz. 16.00-18.00 (wieszanie prac)
  • 26.06 godz. 12.00-15.30 (wieszanie prac), godz. 16.00-17.00 (wernisaż wystawy)
  • 27.06 godz. 10.00-18.00 (wystawa)

Galeria Bezdomna w Nierzeczywistej to wystawa, podczas której może zaprezentować się każdy! chętny, który w umówionym terminie przyjdzie i powiesi swoje zdjęcia na przygotowanej powierzchni. “Bezdomność galerii” podlega na tym, że nie ma ona swojego “stałego miejsca pobytu”, lecz na zasadzie flashmobu pojawia się w różnych przestrzeniach, w całym kraju. Tym razem, po raz kolejny, przestrzeń Galerii Nierzeczywistej zostanie zaaranżowana i przygotowana w taki sposób, by każdy uczestnik bezdomnej mógł w prosty sposób zaprezentować swoje fotografie.

Można będzie używać pinezek, taśmy klejącej, sznurka, klipsów. Tematyka, dobór i forma zdjęć leży po stronie uczestnika.

Nie pozwól na siebie czekać – zaprezentuj swój talent szerokiej publiczności!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.