Warsztaty fotograficzne w Bieszczadach

Tegoroczna  edycja warsztatów Rzeszowskiej Akademii Fotografii organizowanych przez Stowarzyszenie Pro-Tur pod hasłem:

“JEDEN KADR – DWA PLANY – TRZY TEMATY”

odbędzie się w dniach 2-4 września 2011r. na terenie Bieszczadzkiego Parku Narodowego.Poprowadzi je – podobnie jak w ubiegłym roku – PAWEŁ CHARA – fotograf Nikon Polska, wykładowca Akademii Nikona, a także korespondent magazynu National Geographic Traveller!
Mottem przewodnim tegorocznych warsztatów będzie rola planów, kompozycji i światła w świadomym budowaniu obrazu fotograficznego. Zdecydowana większość zajęć będzie prowadzona w formie tematycznych plenerów fotograficznych w różnych miejscach Bieszczadów.

Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi 395 PLN/os. i obejmuje:

3 dni zajęć z Prowadzącym, transport z Rzeszowa na miejsce i z powrotem komfortowym busem, transport na miejscu zajęć pomiędzy poszczególnymi lokalizacjami plenerów, komfortowe warunki zakwaterowania, bilety wstępu do BdPN, ubezpieczenie, opiekę licencjonowanego przewodnika na terenie Parku Narodowego.

Wszelkie niezbędne informacje, regulamin oraz warunki uczestnictwa w warsztatach, a także ramowy program zajęć znajdują się na oficjalnej stronie Rzeszowskiej Akademii Fotografii: www.akademiafotografii.rzeszow.pl/warsztaty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.