Wystawa Pawła Chary w ramach 3. Podkarpackiego Kalejdoskopu Podróżniczego

Już w najbliższy piątek, 4 listopada 2011r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbędzie się ogólnopolska premiera wystawy fotografii Pawła Chary, organizowana w ramach 3. Pokdarpackiego Kalejdoskopu Podróżniczego zatytułowana:

 “Mandżuria – ostatnie chwile ludów północy”

Wystawa składa się z 37 wielkoformatowych, niezwykłych fotografii i jest końcowym rezultatem ostatniej fotoekspedycji Autora do Mandżurii w ramach realizowanego przez blisko trzy lata projektu “Chiny Kultura – Sztuka – Filozofia Życia”.

 “… Wystawa Pawła Chary “Mandżuria – ostatnie chwile ludów północy” jest nie tyle fotorelacją, co próbą oddania aury świata który bezpowrotnie odchodzi w niebyt oraz niezwykłej aury Mandżurii zimą …”

 

Zapraszam.
Krystian Sachryń

Ogólnopolska premiera i wernisaż wystawy objętej mecenatem Nikon Polska oraz patronatem honorowym Marszałka Województwa Podkarpackiego i Prezydenta Miasta Rzeszowa odbędą się w najbliższy piątek, 4 listopada 2011r. o godzinie 21.00 w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie, na zakończenie pierwszego dnia Podkarpackiego Kalejdoskopu Podróżniczego. Do końca 2012 roku cała ekspozycja zagości w co najmniej 9 miastach Polski.

Patronat honorowy: Prezydent Miasta Rzeszowa, Marszałek Województwa Podkarpackiego

Sponsorzy wyprawy: Nikon Polska, GBS Bank, PGNiG Zielona Góra

Patroni wyprawy: Polski Klub Przygody, Akademia Nikona, Fundacja im. Ryszarda Kapuścińskiego

Szczegóły dotyczące premiery wystawy i samej wyprawy znajdują się
na oficjalnej stronie
Rzeszowskiej Akademii Fotografii oraz Stowarzyszenia PRO-TUR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.