Darmowe warsztaty „Prawo dla fotografów” w Tarnowie

Kolektyw Fotografów AFTERIMAGE zaprasza w piątek (27.04) na darmowe warsztaty „Prawo dla fotografów” (i nie tylko!) w Tarnowie.

Wykład odbędzie się w sali 119 bud. A, PWSZ w Tarnowie.

Start 15:30, koniec ok. 19:00 (przewidziana krótka przerwa)

Tematem spotkania będzie prawo mediów, ochrona własności intelektualnej i prawo konstytucyjne. Tematyka niezbędna w pracy fotografów, filmowców i dziennikarzy!

Na spotkaniu dowiesz się m. in.: co zrobić kiedy ktoś ukradł twoje zdjęcie co wolno/czego nie wolno dziennikarzom jak korzystać z praw dziennikarzy czym jest tajemnica dziennikarska kiedy można publikować zdjęcia bez zgody osoby na fotografii i wiele innych!

Warsztaty są darmowe, jednak należy wysłać wcześniej zgłoszenie zatytułowane „PRAWO” na adres kolektyw.afterimage@gmail.com zawierające:

imię
nazwisko
telefon
e-mail

Spotkanie poprowadzi gość specjalny – Kamil Szpyt.

Kamil Szpyt – student V roku prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego. Występował jako prelegent na kilkunastu ogólnopolskich oraz międzynarodowych konferencjach naukowych, wygłaszając referaty z zakresu prawa własności intelektualnej, prawa mediów oraz prawa konstytucyjnego. Jest również autorem kilku publikacji naukowych oraz laureatem trzech ogólnopolskich konkursów prawniczych. Szlify w praktycznym stosowaniu prawa nabywał w kancelariach adwokackich, radcowskich, patentowych oraz Uniwersyteckiej Poradni Prawnej.