Zimowe Warsztaty Fotografii Krajoznawczej – Zyndranowa

Co fotografia ma wspólnego z krajoznawstwem i jak fotografować w trudnych, zimowych warunkach? Odpowiedzi na te pytanie poznali uczestnicy warsztatów, które odbyły się w miniony weekend w Zyndranowej.

W dniach 11 – 13 stycznia 2013 roku w Zyndranowej, w Chatce Studenckiej – Schronisku Koła Przewodników Beskidzkich z Rzeszowa, odbyły się pierwsze Warszaty Fotografii Krajoznawczej, zorganizowane przez Rzeszowskie Stowarzyszenie Fotograficzne oraz Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich.

W warsztatach wzięło udział osiemnaście osób: sześciu członków RSF i dwunastu członków SKPB, z czego zdjęcia w ramach warsztatów zdjęcia przygotowało sześć osób.

Podczas warsztatów członkowie RSF przedstawili trzy prezentacje. Dotyczyły one zasad fotografowania w zimie, fotografii krajoznawczej oraz podstaw kompozycji w fotografii. Uczestnicy warsztatów w ich trakcie mieli możliwość fotografowania podczas porannych i popołudniowych plenerów, wybrania warsztatowych fotografii, przedstawienia ich oraz omówienia.

Uczestnicy warsztatów w dwóch odsłonach:

Niedługo pokażemy efekty warsztatów oraz już planujemy kolejną wiosenną edycję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.