Miesięczniki – styczeń 2014

Zapraszamy do nowego – rozszerzonego wydania Miesięczników RSF-u. Na jedynce tym razem zdjęcie Alicji Wysockiej.
Począwszy od bieżącego numeru zwiększamy zawartość o miesięczniki tematyczne. Zdjęcia na zadany wcześniej temat są omawiane w każdy trzeci poniedziałek miesiąca na spotkaniu RSF-u. Tym razem tematem była “Postać ludzka w pejzażu”.

Jak do nas dołączyć?

Należy zapoznać się ze statutem Stowarzyszenia, niezbędnikiem nowego członka oraz minimum dwa razy uczestniczyć w poniedziałkowym spotkaniu w roli Sympatyka. Następnie należy przybyć na spotkanie wraz ze swoim portfolio. Portfolio (10-20 prac) może być w formie elektronicznej lub papierowej. Po zaakceptowaniu przez Zarząd należy wydrukować i wypełnić Deklarację członkowską, wpłacić składki członkowskie wraz z wpisowym i ze zdjęciem dostarczyć na spotkanie.

Będąc członkiem rzeczywistym można uczestniczyć we wszystkich projektach (wystawach, plenerach, warsztatach) organizowanych przez RSF oraz korzystać ze sprzętu będącego własnością stowarzyszenia tj.: kalibratora, światłomierza, zestawu parasolek studyjnych, lampy plenerowej, w niedalekiej przyszłości korzystać z ciemni. Jest także możliwość wypożyczenia na indywidualną wystawę sztalug z aluminiowymi ramami 50×70 cm oraz rzutnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.