Warsztaty fotograficzne – Rzeszów nieznany

Mamy kolejną dobrą wiadomość dla członków i sympatyków RSF! Chcemy Was poinformować, że otrzymaliśmy dofinansowanie z budżetu Gminy Miasta Rzeszów na organizację warsztatów fotograficznych „Rzeszów nieznany”.

Tym razem warsztaty będą dotyczyć czarno białej fotografii analogowej, pracy z aparatem i w ciemni, a fotograficznie takich tematów jak architektura, detal Rzeszowa, a przede wszystkim tego co w naszym mieście mało znane.

Warsztaty są przeznaczone dla osób, które nie posiadają doświadczenia w ciemni fotograficznej.
Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest posiadanie własnego (lub pożyczonego) aparatu analogowego z filmem (klisza czarno biała, odpowiednik Ilforda HP5 ISO 400)
W ramach warsztatów będziemy się uczyć te filmy samodzielnie wywoływać i robić odbitki, a efekty pokażemy w formie wystawy w Galerii Nierzeczywistej.

Projekt jest skierowany do mieszkańców miasta Rzeszowa, aby wziąć w nim udział należy przesłać do dnia 17 kwietnia 2014 roku do godziny 17:00 wypełniony formularz zgłoszeniowy mailowo na adres warsztaty@rsf.rzeszow.pl wraz z portfolio o tematyce architektura / detal  – 5 zdjęć w rozmiarze 1024px na dłuższym boku, i wadze nieprzekraczającej 500kb/1 plik, profil kolorystyczny sRGB.
Liczba miejsc w warsztatach jest ograniczona. W przypadku dużej liczby chętnych o udziale w Warsztatach decydować będzie ocena portfolio dokonana przez powołaną do tego celu radę artystyczną. Pierwszeństwo w naborze mają członkowie Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego.

Więcej informacji w regulaminie warsztatów lub mailowo pod adresem warsztaty@rsf.rzeszow.pl.

Do pobrania:

Rzeszów nieznany – regulamin
formularz zgłoszeniowy

2 thoughts on “Warsztaty fotograficzne – Rzeszów nieznany”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.