The New Forest Tomasza Iwaszka w Galerii OPe

The New Forest – angielska kraina dzikiej łagodności to autorska wystawa fotografii Tomasza Iwaszka przedstawiająca malowniczy zakątek w południowej Anglii, który mieści się w sercu Parku Narodowego The New Forest.
Przepiękne widoki i dzikie życie zwierząt a w szczególności koni przeplatają się z codziennością mieszkańców tych okolic. The New Forest to obszar również rolniczy, gdzie znajdują się wielkopowierzchniowe farmy, w których wyrastają zboża i truskawki. Jako ciekawostka – Anglia jest największym w Europie i prawdopodobnie na świecie rynkiem konsumpcyjnym tych przepysznych owoców. Produkcja trwa tutaj przez 10 miesięcy w roku. Przepiękne lasy liściaste niczym z filmu o Robin Hoodzie, ruiny opactwa w centrum miasteczka Beaulieu, pałac w którym mieszka Lord Montagu oraz stare wiktoriańskie budownictwo tworzą niepowtarzalny klimat tego miejsca. Klimat, który przypomina mi Anglię jaką sobie wyobrażałem będąc dzieckiem i czytając książkę Tajemniczy Ogród …
plakat The New forest_RSF.jpg

Tomasz Iwaszek – od dzieciństwa miłośnik i pasjonat fotografii. Członek Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego. Najbardziej w fotografii lubi minimalizm, ciekawą formę i grę światła. Z zawodu marketingowiec i grafik samouk.
20140705-085356.jpg

20140705-085308.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.