Worldwide Photowalk Rzeszów – dziękujemy za wspólny plener

Dziękujemy za wspólne spacerowanie podczas sobotniego pleneru “Worldwide Photowalk Rzeszów” o tak nieludzkiej godzinie. Jesteśmy naprawdę dumni, że ponad 30 osób udało się zmobilizować i zachęcić do “zmartwychwstania” przed świtem w sobotę :).

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Response code is 404

Spacerowiczom zarejestrowanym na kelbyone.com przypominamy, że termin wysłania zdjęcia na konkurs międzynarodowy mija 9 października.

Wszystkich pozostałych, którzy wspólnie z nami spacerowali, zachęcamy do przesyłania zdjęć na nasz rzeszowski konkurs i późniejszą wystawę.

Dla przypomnienia:

  • 25 października – termin przesyłania zdjęć poplenerowych;
  • 27 października – 10 listopada – otwarte głosowanie na nagrodę publiczności;
  • 13 listopada, godzina 18:00 – ogłoszenie zwycięzców, wręczenie nagród i wernisaż wystawy fotograficznej w Galerii Nierzeczywistej RSF.

Sprawy organizacyjno – techniczne:

  • Zdjęcia konkursowe muszą być wykonane podczas pleneru WWPW w Rzeszowie w dniu 3 października i godzinach trwania pleneru;
  • Najlepsze prace należy przesłać na adres konkurs@rsf.rzeszow.pl w rozmiarze oryginalnym (umożliwiającym późniejszy wydruk w formacie 30×45), w ilości nieprzekraczającej 5 szt wraz z wypełnionym i podpisanym formularzem zgłoszeniowym;
  • Przesyłający prace, wyraża zgodę na ich późniejszą publikację na stronach Organizatora oraz wystawie poplenerowej wraz z imieniem i nazwiskiem autora;
  • Przesłane prace muszą być wolne od wad prawnych takich jak na przykład naruszenie prawa ochrony wizerunku czy prawa autorskiego. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne naruszenia praw osób trzecich.

Dzięki partnerom, którzy ufundowali nagrody – Accord Foto, Per Tutti i Najlepsze Foto, spośród autorów zrobionych podczas pleneru i przesłanych do nas zdjęć, wybierzemy i nagrodzimy 4 osoby, które wykonały najlepsze fotografie. Oprócz tego dzięki wsparciu firmy Najlepsze Foto, która zapewni nam wydruk prac, 30 zdjęć zostanie wyeksponowanych w postaci wystawy w Galerii Nierzeczywistej już 13 listopada.

Sponsorzy nagród:

pertutti     najlepszefoto.pl     Accord-foto

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.