DKF “Klaps” o fotografii mody w WDK

Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie i Dyskusyjny Klub Filmowy „Klaps” serdecznie zapraszają do uczestnictwa w fotograficzno – filmowym spotkaniu z modą „DoMody”, które odbędzie się 28 listopada br. o godz. 16.00 w sali widowiskowo-kinowej WDK w Rzeszowie.

domody

Spotkanie ma na celu zaprezentowanie i promowanie podkarpackich artystów projektujących i kreujących modę. Impreza będzie wyjątkową okazją do obcowania ze sztuką – bo zarówno moda, jak i film czy fotografia służą wydobywaniu piękna i poszukiwaniu własnego „ja”. Widzimy potrzebę, by osoby projektujące miały okazję pokazać swój talent, dotychczasowy dorobek i twórczy sposób na życie. Podczas imprezy odbędą dyskusje o projektowaniu, pasji, własnym biznesie, stylizacjach.

Zaprezentowany zostanie film dokumentalny o wybitnym fotografie mody i gwiazd – Bercie Sternie pt. „Bert Stern – Prawdziwy Madman” w reż. Shannah Laumaister, a także seminarium fotograficzne o fotografii mody – w świat fotografii mody wprowadzą fotograficy z Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego.

Nie zabraknie także spotkań z artystami – Basią Olearką, Koire, Magdaleną Kocój z SRDF i firmą Printroom.
Zapraszamy serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.