Street Photo – spotkanie z Markiem Lapisem na WSIiZ

Zdobywca wielu prestiżowych nagród w dziedzinie fotografii – Marek Lapis – w najbliższy piątek będzie gościem Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Podczas wystąpienia zaprezentuje kilka projektów wizualnych oraz omówi współczesną sytuację fotografii dokumentalnej i fotoreportażu.

Marek_Lapis

Spotkanie odbędzie się w auli RA 101 i rozpocznie się o godzinie 10:00. Po wykładzie przewidziany jest czas na dyskusję. Wstęp bezpłatny, w wydarzeniu mogą wziąć udział wszyscy chętni.
Więcej informacji na stronie uczelni.

Marek-Lapis-1

Marek Lapis jest członkiem Związku Polskich Artystów Fotografików. Zajmuje się fotografią dokumentalną, reportażem i szeroko pojętą fotografią społeczną. Laureat prestiżowych konkursów m.in.: Black & White Spider Awards 2015 Los Angeles, International Photography Awards 2013 Los Angeles, PX3 Paris 2015, Grand Press Photo, Leica Street Photo, BZ WBK PRESS FOTO, National Geographic Polska. Publikował w wielu polskich czasopismach oraz tygodnikach opinii (Wprost, Polityka, Newsweek, Przekrój), a także w mediach zagranicznych, m.in.: Time, Focus, The Sunday Telegraph, Reuters. Wykładowca w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa oraz w Wielkopolskiej Szkole Fotografii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.