##Beauty w Galerii Nierzeczywistej RSF

Zapraszamy serdecznie na wernisaż niezwykłej wystawy. 14 października 2016 r. o godz. 18:00 w Galerii Nierzeczywistej przeniesiemy się w odmienny świat, będący efektem symbiozy dwóch dziedzin sztuki – fotografii, stylizacji i wizażu.  Wystawę można będzie oglądać do 4 listopada.

 

4-plakat-a3-do-galerii-rsf

O WYSTAWIE:
Wystawa powstała z połączenia dwóch pasji – fotografii i wizażu. Takie spotkanie musiało zaowocować bliższą współpracą. “##BEAUTY” w swoim zamierzeniu ma pokazać, że świat fotomodelingu może być odmiana Sztuki. Dbałość o szczegóły, precyzja wykonanych stylizacji, wizażu i fotografii powoduje, że trudno przejść obojętnie wobec zaprezentowanych prac. Sfotografowane “Matrony, Caryce, Księżniczki” intrygują, hipnotyzuję i uwodzą kolorami. Nieprzypadkowo został użyty znak #, który sugeruje odbiorcy poszukiwanie ukrytych znaczeń.
O wyjątkowości sfotografowanych stylizacji świadczy również fakt, że wszystkie zostały wykonane w oparciu o materiały znalezione w sklepach second hand i otrzymały nowe życie.

AUTORZY WYSTAWY:
Mariusz Baran
Nauczyciel z zawodu, fotograf z wyboru. Fotografię odkrył przypadkiem, nie przypuszczając, że zawładnie sporą częścią jego życia. Eksperymentował z wieloma rodzajami fotografii, by wreszcie odkryć, że w studio odnajduje spełnienie swojej pasji. Piękno, różnorodność i niezwykłość ludzkich twarzy powodują, że fotografia staje się dla niego niezwykłą podróżą w głąb samego siebie. Swoimi pracami pragnie pokazać, że świat fotomodelingu to nie tylko komercja i reklama, ale również Sztuka. Fotografuje oszczędnie, pamiętając, że na zdjęciu najważniejszy jest człowiek.
Od 2008r. związany jest z Rzeszowskim Stowarzyszeniem Fotograficznym. Jest autorem wystaw indywidualnych i zbiorowych, nagradzanym i wyróżnianym w konkursach fotograficznych. Jego ostatni sukces, tytuł laureata XV edycji międzynarodowego konkursu “Portret 2016” w Kole, związany jest ze zdjęciem “#blueberry” z prezentowanej wystawy. W swojej artystycznej drodze kieruje się zasadą, że “zdjęcia należy czytać, a nie oglądać”.
mbfotografia.pl
fb.com/mariuszbaranphotography

Marta Kwolek
Jeszcze kilka lat temu urzędnik państwowy – dziś wizażystka z zawodu i pasji. Powiedzieć można: typowa historia kobiety, która w pewnym momencie życia postawiła wszystko na jedną kartę i zaczęta realizować swoje marzenia. Ponieważ kocha to co robi i wkłada w to całe serce, w ciągu kilku lat osiągnęła poziom, na który inni pracują zdecydowanie dłużej. Przez dwa lata intensywnie szkoliła się u najlepszych i w lutym 2015r. podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, a potwierdzeniem jest zdany egzamin państwowy.
Zaczyna publikować swoje prace w magazynach branżowych i ślubnych m.in. w „Magazyn Moda Ślub”, „e-makeupownia” oraz „Lash me”, gdzie trzykrotnie jej prace trafiają na okładkę. Współpracuje przy sesjach zdjęciowych na terenie Rzeszowa i Warszawy oraz prowadzi tam kursy, szkolenia i warsztaty. Kocha książki i podróże. Od niedawna swoje pasje może łączyć, współpracując przy sesjach zdjęciowych poza granicami kraju. W maju 2016 r.„ zrealizowała kolejne marzenie, otwierając Studio Makijażu w Tyczynie. Specjalizuje się w makijażach ślubnych, wykonuje również, makijaże okolicznościowe i artystyczne. Kolory i obrazy, które tworzy jej wyobraźnia, znajdują odzwierciedlenie w stylizacjach.
martakwolek.pl
fb.com/MartaKwolekMakeupart

blueberryfot. Mariusz Baran, MUA Marta Kwolek
ice-pearlfot. Mariusz Baran, MUA Marta Kwolek
purple-queenfot. Mariusz Baran, MUA Marta Kwolek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.