Rzeszów oczami młodzieży lat 60-tych – bezpłatne warsztaty fotograficzne

Zapraszamy serdecznie rzeszowską “młodzież lat 60 tych” do udziału w warsztatach fotograficznych, które dzięki wsparciu Urzędu Miasta Rzeszowa, będziemy prowadzić w sierpniu w Galerii Nierzeczywistej.

Warsztaty są skierowane do mieszkańców miasta Rzeszowa, urodzonych przed 1970 rokiem, a w szczególności osób mających doświadczenie w fotografii ( np.: architektury i detalu), nie posiadających doświadczenia w pracy w ciemni fotograficznej.

Szkolenie będzie dotyczyć czarno białej fotografii analogowej, pracy z aparatem i w ciemni, a fotograficznie takich tematów jak miasto, architektura, detal Rzeszowa.

Aby wziąć udział w projekcie, należy przesłać do dnia 18 21 lipca 2017 roku do godziny 24:00 wypełniony formularz zgłoszeniowy mailowo na adres warsztaty@rsf.rzeszow.pl wraz z portfolio o tematyce miasto/architektura i/lub detal na adres warsztaty@rsf.rzeszow.pl – 5 zdjęć w rozmiarze 1024px na dłuższym boku, i wadze nieprzekraczającej 500kb/1 plik, profil kolorystyczny sRGB .

Uczestnik warsztatów jest zobowiązany posiadać w czasie trwania warsztatów sprawny aparat fotograficzny typu lustrzanka analogowa małoobrazkowa wraz z obiektywami

Liczba miejsc w warsztatach jest ograniczona. W przypadku dużej liczby chętnych o udziale w Warsztatach decydować będzie ocena portfolio dokonana przez Radę Artystyczną. Pierwszeństwo w naborze mają członkowie Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego.

Więcej informacji w regulaminie warsztatów lub mailowo pod adresem warsztaty@rsf.rzeszow.pl.

Do pobrania:

regulamin warsztatów

formularz zgłoszeniowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.