Galeria Bezdomna w Nierzeczywistej w ramach FPM 2018

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Galerii Bezdomnej, która odbędzie się w ramach Festiwalu Przestrzeni Miejskiej, w Galerii Nierzeczywistej RSF w Rzeszowie.

Jeśli fotografujesz i chciałbyś pokazać swoją twórczość innym, przynieś swoje prace i się pokaż. Zapraszamy każdego, nie ma znaczenia czy jesteś profesjonalistą, czy amatorem. Razem tworzymy ekspozycję. Przyjdź i pokaż, co robisz. Zasady są proste, sam musisz wybrać zdjęcia które chcesz pokazać, zrobić odbitki lub wydruki i zawiesić je w galerii. Użyj taśmy klejącej, sznurka i innych sposobów, które nie zrujnują pomieszczenia.

Szczegółowy plan:
7-10 czerwca 2018
Galeria Nierzeczywista RSF
Rzeszów, ul. J. Matejki 10

czwartek 7.06. – wieszanie prac – godz. 16 – 22
piątek 8.06. – wieszanie prac – godz. 16 – 18
piątek 8.06. – wernisaż wystawy – godz. 19
sobota 9.06. – wystawa czynna – godz. 14 – 20
poniedziałek 18.06. – godz 17 – 21 – zdejmowanie prac

Zdjęcia będzie można wieszać na ścianach, sposobami nie powodującymi konieczności powtórnego tynkowania pomieszczenia, czyli gwoździe, młotki, młoty pneumatyczne, piły motorowe itp. pozostawcie w domu, a przynieście taśmy dwustronne, wlepki i inne gadżety umożliwiające przyklejenie prac do ściany i ich późniejsze zdjęcie bez tynku (płyt karton-gips :)). Jeśli macie zdjęcia w ramkach, to będzie je można zawiesić na żyłkach, które mamy do dyspozycji w Galerii.

Powspominajmy jeszcze starsze dzieje!
Tak było w 2012 roku w opuszczonej hali fabryki Zelmer, podczas Festiwalu Przestrzeni Miejskiej: http://www.rsf.rzeszow.pl/2012/05/galeria-bezdomna-fotorelacja/, a tak w 2013 roku podczas otwarcia Galerii Nierzeczywistej: http://www.rsf.rzeszow.pl/2013/06/galeria-bezdomna-fotorelacja-2/.

Tym sposobem w czerwcu minie nam 5 lat w Galerii…

 

Zapraszamy również na pozostałe atrakcje podczas tegorocznej edycji Festiwalu Przestrzeni Miejskiej – www.festiwalprzestrzeni.pl

One thought on “Galeria Bezdomna w Nierzeczywistej w ramach FPM 2018”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.