Rozstrzygnięcie Podkarpackiego Konkursu Fotografii Młodzieży

Rozstrzygnięto Podkarpacki Konkurs Fotografii Młodzieży „Ja z babcią, ja z dziadkiem” Rzeszów 2019 organizowany przez Fundację Wspierająca Rozwój Kultury „Aparat Caffe” we współpracy z Fundacją Rzeszowską i Rzeszowskim Stowarzyszeniem Fotograficznym pod Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Podkarpackiego – Władysława Ortyla i Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Rzeszowa – Tadeusza Ferenca w ramach inicjatywy „VINTAGE” dofinansowanej ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Dnia 4.11.2019 r. Członkowie Komisji Konkursowej zgodnie z regulaminem wyłonili zwycięzców Podkarpackiego Konkursu Fotografii Młodzieży „Ja z babcią, ja z dziadkiem” Rzeszów 2019, którego celem było zachęcenie młodzieży do podjęcia wyzwania fotograficznego polegającego na zobrazowaniu własnej relacji z dziadkami oraz umożliwienie zaprezentowania prac fotograficznych młodzieży i ich konfrontację z innymi uczestnikami konkursu. Każdy z uczestników dowolnie zinterpretował temat konkursu i wykonał od 1 do 5 prac fotograficznych zainspirowanych tematem.

Na konkurs wpłynęło 54 prace od 23 autorów. Komisja Konkursowa dokonała następującego rozdziału miejsc oraz z zmian w rozdziale nagród:

  • Paulina Kopeć – I miejsce – bon o wartości 900 zł
  • Angelika Kloc – II miejsce – bon o wartości 400 zł
  • Karolina Skrzyniarz – III miejsce – bon o wartości 200 zł

Ponadto Komisja Konkursowa postanowiła przyznać wyróżnienia następującym autorom:

  • Anna Siembab – Wyróżnienie – bon o wartości 100 zł
  • Patrycja Serafin – Wyróżnienie – bon o wartości 100 zł
  • Tomasz Wszołek – Wyróżnienie – bon o wartości 100 zł

Podsumowanie Podkarpackiego Konkursu Fotografii Młodzieży „Ja z babcią, ja z dziadkiem”, prezentacja nadesłanych prac i wręczenie nagród laureatom nastąpi 15 listopada 2019 r. o godz. 18:00 podczas wernisażu wystawy pokonkursowej w Galerii Nierzeczywistej przy ul. Matejki 10 w Rzeszowie.

Laureatom gratulujemy osiągniętych wyników, a pozostałym uczestnikom odwagi i ambicji. Wierzymy, że dzięki tym niezwykłym cechom jesteście w stanie w przyszłości odnosić liczne fotograficzne sukcesy. Życzymy Wam powodzenia! Zachęcamy do śledzenia naszych stron: www.rzeszowska.org.pl, www.aparatcaffe.pl, www.rsf.rzeszow.pl oraz profili na Facebook i Instagram.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.