Portret – Rzeszowskie warsztaty fotograficzne

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy dofinansowanie z budżetu Gminy Miasto Rzeszów na organizację warsztatów fotograficznych “Portret – Rzeszowskie warsztaty fotograficzne”.
Rozpoczynamy w środę 11.04.2011 r. o godz. 18:00.

Szkolenie potrwa 12 tygodni, i zwieńczone będzie wystawą.

Prowadzący:


MICHAŁ DROZD

Od ponad 20 lat uprawia zawód fotografa (dyplom czeladniczy w 1985) będąc: laborantem, fotoreporterem i fotografem reklamowym.

Miał ok. 23 wystaw indywidualnych i co najmniej 60 grupowych w Europie i USA, w tym m.in. Fotoklub Nyiregyhaza Węgry, The Polish Museum of America (2001). Bilderhaus Bornemann Lubeck (2004) etc. Wielokrotnie nagradzany na konkursach i wystawach fotograficznych. Uczestniczył w tzw. akcjach fotograficznych grupy twórczej Agat działającej przy Politechnice Rzeszowskiej prowadzonej pod artystyczną opieką Janusza Witowicza fotografika o niekwestionowanym wpływie na młode pokolenie ambitnie twórczych fotografików całego regionu rzeszowskiego.

Studio fotograficzne:


FOTO-LENS to studio fotograficzne stworzone przez Studio Mody Francoise.
FOTO-LENS to przestronne, komfortowe, duże i nowocześnie wyposażone studio fotograficzne.
Studio fotograficzne położone jest w centrum Rzeszowa, w budynku nr 2 przy ul. Bardowskiego, blisko dworca PKP i PKS. Idealne miejsce do spokojnej pracy.
Prawdziwą zaleta studia są jego duże, przestrzenne wymiary. Dzięki temu fotografowany obiekt może być dokładnie oświetlony, a fotograf ma dużo miejsca i dogodną odległość od fotografowanego obiektu.
Plan zdjęciowy ma powierzchnię 90 m2 (6 x 15 m), o wysokości 3,5m. Dodatkowo do dyspozycji mamy miejsce do odpoczynku z kanapą, fotelami i stolikiem (możliwość wypicia kawy) oraz zamykaną w oddzielnym pomieszczeniu garderobą do wykonania make-up, z wieszakiem, lustrem i odpowiednim oświetleniem.

Dofinansowanie


Warsztaty zostały dofinansowane z budżetu Gminy Miasto Rzeszów w ramach Otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie upowszechniania kultury i sztuki w 2012 roku.
Warsztaty skierowane są do wszystkich, jednak z uwagi na ograniczona liczbę miejsc pierwszeństwo udziału w nich mają członkowie Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego.