Dziewczyny i limuzyny – zapraszamy na sesję zdjęciową 8 marca

8 marca 2016r. w godz. 13.00 – 16.00 odbędzie się na Rynku w Rzeszowie Spotkanie Integracyjne pn. „Dziewczyny i limuzyny” organizowane przez Portal Rampa – Pokonujemy bariery www.rampa.net.pl.
Zapraszamy wszystkich mieszkańców Rzeszowa i okolic ze szczególnym ukłonem w stronę osób z niepełnosprawnościami, dla których dedykowany jest Portal Rampa.
Podczas spotkania zaplanowana jest profesjonalna sesja fotograficzna z udziałem fotografów Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego, na tle zabytkowych i klasycznych samochodów. Dziewczęta i kobiety prosimy o przybycie w strojach utrzymanych w klimacie epoki prezentowanych samochodów retro: Rolls-Royce’a, Moskwicza i Syreny, udostępnionych przez Automobilklub Rzeszowski.
Najpiękniejsze stylizacje zostaną nagrodzone publikacją zdjęć na Portalu Rampa – Pokonujemy bariery oraz na stronie Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego.

plakat_3_dziewczyny i limuzyny

Zabezpieczenie medyczne spotkania: Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego.
Gościem specjalnym spotkania będzie Jerzy Zięba, członek Rady Naukowej Polskiej Akademii Zdrowia, który od ponad 20-stu lat zajmuje się naturoterapią, szczególnie w odniesieniu do naturalnych metod leczenia i zapobiegania chorobom przewlekłym i nowotworom. Prowadzi wykłady dotyczące prostych i skutecznych metod leczenia i zapobiegania chorobom bez stosowania środków sztucznie syntetyzowanych. Autor książki „Ukryte terapie”.
Wydarzenie patronatem medialnym objęły Super Nowości.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.