Arkadia na Filipinach – spotkanie podróżnicze

Zapraszamy na spotkanie podróżnicze… polecimy na Filipiny…

Arkadia na Filipinach, czyli jak realizować swoje marzenia.

Zapraszamy na spotkanie „Arkadia na Filipinach” w Rzeszowie, dnia 10 lipca o godz. 18.00, ul. Matejki 10, Galeria Nierzeczywista RSF.

Projekt „Arkadia na Filipinach” jest realizowany przez grupę Polaków, którzy zdecydowali się przeprowadzić na Filipiny w marcu 2017 roku. Obecnie dzierżawią tam działkę przy rajskiej plaży na wyspie Palawan, koło Podziemnej Rzeki Puerto Princesa – jednego z 7 Światowych Cudów Natury. Wybudowali swoje pierwsze domki w tradycyjnym stylu i powoli zaczynają zagospodarowywać całą działkę.
Tomasz Kosiński i Asia Klich opowiedzą o ich pomyśle, życiu na Filipinach, pokażą wiele zdjęć i filmów oraz odpowiedzą na Wasze pytania. Mają także propozycję budowy podobnych domków dla innych zainteresowanych takim rozwiązaniem.
W sierpniu znów wracają na Filipiny na dłużej, więc jest to okazja, by poznać ich osobiście i porozmawiać o tym jak realizować swoje marzenia.

Więcej informacji o projekcie można znaleźć na Facebook:  Arkadia – Filipiny lub bezpośrednio dzwoniąc do Tomka pod numer tel. 504 298 333.

Pozdrawiamy i do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.