Mocno poranny plener wiosenny już po raz czwarty

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do spacerowania po łonie natury z aparatem, na kolejny – czwarty już „Mocno poranny plener wiosenny”, który tym razem odbędzie się na „Lisiej Górze” w Rzeszowie (ognisko nad zalewem).
Termin – sobota 25 marca, start – tradycyjnie niedługo po świcie – około 6 rano (można wcześniej jak ktoś chce).

 

 Tak było w zeszłym roku w “Rezerwacie Bór” pod Głogowem Małopolskim: http://www.rsf.rzeszow.pl/2016/03/iii-mocno-poranny-plener-wiosenny-fotorelacja/

Na Kekaczowym filmie ?

Na tegoroczny plener zapraszamy wszystkich chętnych fotografów, którzy o nieludzkiej godzinie będą chcieli się z nami spotkać przy ognisku :).

Na plenerze porannym, gościć będziemy grupę ze Stowarzyszeniem Artystów Fotografików Zakarpacia z Użgorodu z którymi realizujemy polsko-ukraiński projekt Fotograficzne spotkanie dwóch karpackich stolic Rzeszów – Użhorod 2017. Po naszej wizycie w Użgorodzie (24-26.02.2017) czas na rewizytę i przedstawienie Rzeszowa naszym ukraińskim partnerom. Najlepsze zdjęcia z obu plenerów zaprezentujemy na wystawie, która będzie miała swoje dwie odsłony – 23 kwietnia 2017 w Użgorodzie i 23 czerwca 2017 w Rzeszowie (dla przypomnienia w tym czasie w Rz będzie odbywał się Europejski Stadion Kultury).

One thought on “Mocno poranny plener wiosenny już po raz czwarty”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.